O projektu

O projektu

Projekt Linea Pura (v překladu „čistá linie“) umístěný v centru dolních Holešovic v sousedství Holešovické tržnice a Vltavy, nabízí 75 velkorysých jednopodlažních i mezonetových bytů v dispozicích od 2+kk až po velkoprostorové apartmány s rozlehlými terasami. Filozofií projektu je pojetí jednotlivých bytů jako téměř samostatných domů v centru Prahy se soukromím na velkoplošných terasách propojených s oranžeriemi, vlastním parkováním přímo před vstupem do bytu a netradičním vzájemným propojením vnitřních prostor do jednoho architektonicky harmonického celku.

Díky použitým moderním technologiím vytápění a chlazení prostřednictvím tepelných čerpadel a podzemních vrtů, dochází k výrazným provozním úsporám celého objektu a nulovým emisím.

Líbí se Vám představa, že od svého bytu odjíždíte s plně naloženým autem na dovolenou, vykládáte týdenní nákup u dveří, parkujete přes noc v absolutním bezpečí, při snížené mobilitě nemusíte výtahem do podzemí nebo jen prostě chcete mít auto stále na očích? To je Linea Pura!

Inteligentním ovládáním bytu vlastní aplikací můžete nejen nastavit teplotu chlazení i vytápění, ale též přivolat autovýtah, stáhnout žaluzie nebo kontrolovat zabezpečení. Vše z pohodlí bytu či vzdáleně na dovolené u moře.