BAU-INVEST PROJECT, a.s

Stavíme Váš sen

BAU-INVEST PROJECT, a.s

Stavíme Váš sen

Projekty skupiny Bau-Invest jsou známy vyšší přidanou hodnotou použitých standardů a koncepčních řešení, kvalitní architekturou od mladých českých architektů a moderními, ale již osvědčenými technologiemi. Proto i ty minulé zaznamenaly úspěchy nejen na otevřeném trhu, ale i mezi odbornou veřejností (nominace na Stavbu roku pro Rezidenci Havlíčkovy sady), velmi pozitivně byl přijat i nadstandardní bytový dům Truhlářská 11 na Novém Městě pražském.

Jelikož jako jedni z mála projekt po jeho dokončení s kompletním prodejem jednotek zcela neopouštíme, navrhujeme a stavíme ho jako "pro sebe". Proto se zaměřujeme nejen na vhodné strukturální řešení budov, ale také na infrastrukturu v domě a jeho okolí, aby vlastní bydlení (či atraktivní předmět investice a pronájmu) bylo pro budoucího uživatele více než uspokojující. Jako developeři se podílíme na projektování od první čárky, vymýšlíme zajímavé dispozice a rozhodně nepoužíváme jen ustálená řešení či dokonce šablony a řešení z jiných projektů. Naše inspirace přichází ze světa, ale i z vize vlastního ideálního bydlení, jaké bychom sami preferovali.

Klademe důraz nejen na samotnou budovu, ale rovněž na to, jakým způsobem ovlivňuje své okolí. I proto je projekt LINEA PURA zcela bezemisní (vytápění a chlazení probíhá za pomocí geotermálních vrtů a tepelných čerpadel), vytváří zcela nový park uvnitř vnitrobloku a doplňuje i stromořadí po svém vnějším obvodu. Obchody a kavárny budou sloužit rezidentům i sousedům, fitness nebo např. ordinaci uvítají také lidé ze širšího okolí.

Jsme prostě jiní!